logotype

Witam wszystkich serdecznie!

Zapraszam wszystkich miłośników piłki nożnej do udziału w Lidze Fair Play. Udział w lidze jest bezpłatny. Im więcej zespołów dołączy do zabawy tym liga będzie atrakcyjniejsza. Serdecznie zapraszam do zapisów - zakładka kontakt.

Idea turnieju

    Już w 2003 roku zapoczątkowano tego typu rozgrywki. Liga wówczas nosiła nazwę "Turniej Kibiców Pałuczanki" i miała charakterólnej rywalizacji kibiców w sportowym duchu gry fair play. Drużyny biorące udział w rozgrywkach dzieliły się na zespoły z poszczególnych części Żnina jak np. Góra czy Afryka. Niestety z niewiadomych przyczyn mimo wielkiego zainteresowania turniej nie był kontynuowany. 

 

    Idąc śladami historii postanowiliśmy reaktywować te rozgrywki pod nową nazwą Liga Fair Play. Zasady rozgrywek pozostawiamy niezmienione. Gramy mecze u siebie jak i na wyjeździe 2 razy po 20 minut. Boiska wybieramy przed turniejem, a kapitanowie między sobą ustalają termin meczu. Mamy wielką nadzieje, że tym razem turniej będzie kontynuowany z roku na rok. Zapraszamy do zapisów(zakładka kontakt).

2020  Liga Fair Play - amatorska liga piłki nożnej w Bydgoszczy.  globbersthemes joomla template