logotype

Witam wszystkich serdecznie!

Zapraszam wszystkich miłośników piłki nożnej do udziału w Lidze Fair Play. Udział w lidze jest bezpłatny. Im więcej zespołów dołączy do zabawy tym liga będzie atrakcyjniejsza. Serdecznie zapraszam do zapisów - zakładka kontakt.

Liga Halowej Piłki Nożnej MOS 2016/2017
Print
Kolejka nr 1 19-10-2016 17:30 Martina 6 : 0 Brico Marche
  19-10-2016 18:05 Darko 5 : 2 Świątkowo
  19-10-2016 18:40 Frigo Logistics 8 : 0 Gorzyce
  19-10-2016 19:15 Cerekwica 1 : 3 Zieloni
  19-10-2016 19:50 Mar-Kris 5 : 2 Godawy
  19-10-2016 20:25 Polski Dom Ubezpieczeń 1 : 4 Boiskowe Świry
  19-10-2016 21:00 Inter-Lers 11 : 1 WKS Wawrzynki

Kolejka nr 2 21-10-2016 17:30 Świątkowo 2 : 16 Frigo Logistics
  21-10-2016 18:05 Brico Marche 2 : 6 Cerekwica
  21-10-2016 18:40 WKS Wawrzynki 0 : 7 Darko
  21-10-2016 19:15 Boiskowe Świry 0 : 5 Mar-Kris
  21-10-2016 19:50 Godawy 2 : 4 Martina
  21-10-2016 20:25 Zieloni 1 : 4 Inter-Lers
  21-10-2016 21:00 Gorzyce 2 : 3 Polski Dom Ubezpieczeń

Kolejka nr 3 28-10-2016 17:30 Świątkowo 2 : 4 Cerekwica
  28-10-2016 18:05 Gorzyce 1 : 5 Brico Marche
  28-10-2016 18:40 Mar-Kris 3 : 2 Darko
  28-10-2016 19:15 Frigo Logistics 6 : 1 Zieloni
  28-10-2016 19:50 Boiskowe Świry 5 : 3 Godawy
  28-10-2016 20:25 Polski Dom Ubezpieczeń 5 : 1 WKS Wawrzynki
  28-10-2016 21:00 Martina 2 : 1 Inter-Lers

Kolejka nr 4 04-11-2016 17:30 WKS Wawrzynki 2 : 4 Cerekwica
  04-11-2016 18:05 Boiskowe Świry 0 : 12 Frigo Logistics
  04-11-2016 18:40 Brico Marche 5 : 5 Mar-Kris
  04-11-2016 19:15 Świątkowo 2 : 3 Gorzyce
  04-11-2016 19:50 Godawy 2 : 2 Polski Dom Ubezpieczeń
  04-11-2016 20:25 Darko 4 : 1 Inter-Lers
  04-11-2016 21:00 Zieloni 1 : 7 Martina

Kolejka nr 5 18-11-2016 17:30 Boiskowe Świry 3 : 7 Zieloni
  18-11-2016 18:05 Mar-Kris 2 : 2 Cerekwica
  18-11-2016 18:40 Martina 3 : 0 Świątkowo
  18-11-2016 19:15 Frigo Logistics 3 : 1 Darko
  18-11-2016 19:50 Godawy 0 : 3 Brico Marche
  18-11-2016 20:25 Gorzyce 2 : 3 WKS Wawrzynki
  18-11-2016 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 1 : 6 Inter-Lers

Kolejka nr 6 25-11-2016 17:30 WKS Wawrzynki 0 : 11 Brico Marche
  25-11-2016 18:05 Świątkowo 0 : 11 Zieloni
  25-11-2016 18:40 Cerekwica 8 : 3 Gorzyce
  25-11-2016 19:15 Mar-Kris 3 : 2 Polski Dom Ubezpieczeń
  25-11-2016 19:50 Darko 10 : 1 Godawy
  25-11-2016 20:25 Inter-Lers 4 : 0 Boiskowe Świry
  25-11-2016 21:00 Martina 0 : 2 Frigo Logistics

Kolejka nr 7 02-12-2016 17:30 Frigo Logistics 11 : 2 WKS Wawrzynki
  02-12-2016 18:05 Cerekwica 4 : 5 Martina
  02-12-2016 18:40 Zieloni 4 : 4 Gorzyce
  02-12-2016 19:15 Brico Marche 3 : 4 Boiskowe Świry
  02-12-2016 19:15 Godawy 5 : 2 Świątkowo
  02-12-2016 20:25 Inter-Lers 7 : 6 Mar-Kris
  02-12-2016 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 1 : 2 Darko

Kolejka nr 8 09-12-2016 17:30 Brico Marche 1 : 4 Frigo Logistics
  09-12-2016 18:05 Darko 2 : 5 Martina
  09-12-2016 18:40 WKS Wawrzynki 0 : 7 Mar-Kris
  09-12-2016 19:15 Świątkowo 1 : 7 Boiskowe Świry
  09-12-2016 19:50 Gorzyce 6 : 2 Godawy
  09-12-2016 20:25 Inter-Lers 5 : 1 Cerekwica
  09-12-2016 21:00 Zieloni 1 : 3 Polski Dom Ubezpieczeń

Kolejka nr 9 16-12-2016 17:30 Brico Marche 2 : 3 Zieloni
  16-12-2016 18:05 Frigo Logistics 8 : 2 Cerekwica
  16-12-2016 18:40 Boiskowe Świry 6 : 4 Darko
  16-12-2016 19:15 Gorzyce 0 : 7 Inter-Lers
  16-12-2016 19:50 Godawy 5 : 1 WKS Wawrzynki
  16-12-2016 20:25 Mar-Kris 4 : 0 Świątkowo
  16-12-2016 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 2 : 6 Martina

Kolejka nr 10 23-12-2016 17:30 Mar-Kris 12 : 0 Gorzyce
  23-12-2016 18:05 Darko 1 : 3 Zieloni
  23-12-2016 18:40 Martina 3 : 1 Boiskowe Świry
  23-12-2016 19:15 Inter-Lers 4 : 1 Brico Marche
  23-12-2016 19:50 Cerekwica 3 : 2 Godawy
  23-12-2016 20:25 Świątkowo 1 : 3 WKS Wawrzynki
  23-12-2016 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 0 : 3 Frigo Logistics

Kolejka nr 11 28-12-2016 17:30 Frigo Logistics 6 : 3 Mar-Kris
  28-12-2016 18:05 Zieloni 7 : 1 WKS Wawrzynki
  28-12-2016 18:40 Brico Marche 1 : 2 Darko
  28-12-2016 19:15 Boiskowe Świry 4 : 5 Cerekwica
  28-12-2016 19:50 Godawy 1 : 2 Inter-Lers
  28-12-2016 20:25 Gorzyce 1 : 5 Martina
  28-12-2016 21:00 Świątkowo 0 : 1 Polski Dom Ubezpieczeń

Kolejka nr 12 30-12-2016 17:30 Martina 7 : 3 WKS Wawrzynki
  30-12-2016 18:05 Cerekwica 5 : 1 Darko
  30-12-2016 18:40 Mar-Kris 3 : 5 Zieloni
  30-12-2016 19:15 Gorzyce 2 : 2 Boiskowe Świry
  30-12-2016 19:50 Frigo Logistics 7 : 1 Godawy
  30-12-2016 20:25 Inter-Lers 3 : 0 Świątkowo
  30-12-2016 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 1 : 6 Brico Marche

Kolejka nr 13 04-01-2017 17:30 Martina 4 : 2 Mar-Kris
  04-01-2017 18:05 Darko 13 : 2 Gorzyce
  04-01-2017 18:40 WKS Wawrzynki 2 : 11 Boiskowe Świry
  04-01-2017 19:15 Świątkowo 3 : 4 Brico Marche
  04-01-2017 19:50 Zieloni 3 : 3 Godawy
  04-01-2017 20:25 Cerekwica 3 : 2 Polski Dom Ubezpieczeń
  04-01-2017 21:00 Frigo Logistics 3 : 1 Inter-Lers

Kolejka nr 14 13-01-2017 17:30 Martina 5 : 0 Brico Marche
  13-01-2017 18:05 Darko 1 : 4 Świątkowo
  13-01-2017 18:40 Frigo Logistics 10 : 1 Gorzyce
  13-01-2017 19:15 Cerekwica 3 : 3 Zieloni
  13-01-2017 19:50 Mar-Kris 5 : 2 Godawy
  13-01-2017 20:25 Polski Dom Ubezpieczeń 3 : 1 Boiskowe Świry
  13-01-2017 21:00 Inter-Lers 8 : 0 WKS Wawrzynki

Kolejka nr 15 20-01-2017 17:30 Świątkowo 4 : 9 Frigo Logistics
  20-01-2017 18:05 Brico Marche 1 : 2 Cerekwica
  20-01-2017 18:40 WKS Wawrzynki 1 : 12 Darko
  20-01-2017 19:15 Boiskowe Świry 5 : 1 Mar-Kris
  20-01-2017 19:50 Godawy 1 : 7 Martina
  20-01-2017 20:25 Zieloni 0 : 3 Inter-Lers
  20-01-2017 21:00 Gorzyce 1 : 2 Polski Dom Ubezpieczeń

Kolejka nr 16 27-01-2017 17:30 Świątkowo 2 : 6 Cerekwica
  27-01-2017 18:05 Gorzyce 3 : 8 Brico Marche
  27-01-2017 18:40 Mar-Kris 3 : 3 Darko
  27-01-2017 19:15 Frigo Logistics 2 : 2 Zieloni
  27-01-2017 19:50 Boiskowe Świry 3 : 4 Godawy
  27-01-2017 20:25 Polski Dom Ubezpieczeń 3 : 2 WKS Wawrzynki
  27-01-2017 21:00 Martina 3 : 2 Inter-Lers

Kolejka nr 17 01-02-2017 17:30 WKS Wawrzynki 3 : 6 Cerekwica
  01-02-2017 18:05 Boiskowe Świry 4 : 10 Frigo Logistics
  01-02-2017 18:40 Brico Marche 1 : 4 Mar-Kris
  01-02-2017 19:15 Świątkowo 3 : 6 Gorzyce
  01-02-2017 19:50 Godawy 4 : 3 Polski Dom Ubezpieczeń
  01-02-2017 20:25 Darko 1 : 3 Inter-Lers
  01-02-2017 21:00 Zieloni 0 : 1 Martina

Kolejka nr 18 03-02-2017 17:30 Boiskowe Świry 3 : 5 Zieloni
  03-02-2017 18:05 Mar-Kris 5 : 4 Cerekwica
  03-02-2017 18:40 Martina 4 : 1 Świątkowo
  03-02-2017 19:15 Frigo Logistics 3 : 4 Darko
  03-02-2017 19:50 Godawy 1 : 2 Brico Marche
  03-02-2017 20:25 Gorzyce 2 : 4 WKS Wawrzynki
  03-02-2017 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 2 : 2 Inter-Lers

Kolejka nr 19 08-02-2017 17:30 WKS Wawrzynki 2 : 4 Brico Marche
  08-02-2017 18:05 Świątkowo 1 : 6 Zieloni
  08-02-2017 18:40 Cerekwica 3 : 0 Gorzyce
  08-02-2017 19:15 Mar-Kris 1 : 2 Polski Dom Ubezpieczeń
  08-02-2017 19:50 Darko 6 : 2 Godawy
  08-02-2017 20:25 Inter-Lers 5 : 1 Boiskowe Świry
  08-02-2017 21:00 Martina 2 : 5 Frigo Logistics

Kolejka nr 20 10-02-2017 17:30 Frigo Logistics 10 : 1 WKS Wawrzynki
  10-02-2017 18:05 Cerekwica 3 : 6 Martina
  10-02-2017 18:40 Zieloni 4 : 0 Gorzyce
  10-02-2017 19:15 Brico Marche 4 : 2 Boiskowe Świry
  10-02-2017 19:50 Godawy 5 : 3 Świątkowo
  10-02-2017 20:25 Inter-Lers 2 : 0 Mar-Kris
  10-02-2017 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 3 : 0 Darko

Kolejka nr 21 17-02-2017 17:30 Brico Marche 0 : 8 Frigo Logistics
  17-02-2017 18:05 Darko 3 : 1 Martina
  17-02-2017 18:40 WKS Wawrzynki 3 : 3 Mar-Kris
  17-02-2017 19:15 Świątkowo 5 : 5 Boiskowe Świry
  17-02-2017 19:50 Gorzyce 0 : 3 Godawy
  17-02-2017 20:25 Inter-Lers 0 : 1 Cerekwica
  17-02-2017 21:00 Zieloni 1 : 1 Polski Dom Ubezpieczeń

Kolejka nr 22 24-02-2017 17:30 Brico Marche 2 : 5 Zieloni
  24-02-2017 18:05 Frigo Logistics 7 : 5 Cerekwica
  24-02-2017 18:40 Boiskowe Świry 3 : 4 Darko
  24-02-2017 19:15 Gorzyce 1 : 12 Inter-Lers
  24-02-2017 19:50 Godawy 3 : 1 WKS Wawrzynki
  24-02-2017 20:25 Mar-Kris 4 : 2 Świątkowo
  24-02-2017 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 2 : 4 Martina

Kolejka nr 23 03-03-2017 17:30 Mar-Kris 5 : 0 Gorzyce
  03-03-2017 18:05 Darko 4 : 2 Zieloni
  03-03-2017 18:40 Martina 9 : 1 Boiskowe Świry
  03-03-2017 19:15 Inter-Lers 3 : 1 Brico Marche
  03-03-2017 19:50 Cerekwica 2 : 3 Godawy
  03-03-2017 20:25 Świątkowo 2 : 0 WKS Wawrzynki
  03-03-2017 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 0 : 6 Frigo Logistics

Kolejka nr 24 10-03-2017 17:30 Frigo Logistics 8 : 1 Mar-Kris
  10-03-2017 18:05 Zieloni 4 : 4 WKS Wawrzynki
  10-03-2017 18:40 Brico Marche 2 : 8 Darko
  10-03-2017 19:15 Boiskowe Świry 3 : 12 Cerekwica
  10-03-2017 19:50 Godawy 4 : 1 Inter-Lers
  10-03-2017 20:25 Gorzyce 5 : 6 Martina
  10-03-2017 21:00 Świątkowo 1 : 1 Polski Dom Ubezpieczeń

Kolejka nr 25 17-03-2017 17:30 Martina 5 : 3 WKS Wawrzynki
  17-03-2017 18:05 Cerekwica 2 : 1 Darko
  17-03-2017 18:40 Mar-Kris 2 : 3 Zieloni
  17-03-2017 19:15 Gorzyce 2 : 6 Boiskowe Świry
  17-03-2017 19:50 Frigo Logistics 2 : 2 Godawy
  17-03-2017 20:25 Inter-Lers 5 : 3 Świątkowo
  17-03-2017 21:00 Polski Dom Ubezpieczeń 1 : 4 Brico Marche

Kolejka nr 26 24-03-2017 17:30 Martina 2 : 1 Mar-Kris
  24-03-2017 18:05 Darko 3 : 0 Gorzyce
  24-03-2017 18:40 WKS Wawrzynki 2 : 2 Boiskowe Świry
  24-03-2017 19:15 Świątkowo 6 : 2 Brico Marche
  24-03-2017 19:50 Zieloni 2 : 2 Godawy
  24-03-2017 20:25 Cerekwica 7 : 2 Polski Dom Ubezpieczeń
  24-03-2017 21:00 Frigo Logistics 3 : 1 Inter-Lers
2019  Liga Fair Play - amatorska liga piłki nożnej w Bydgoszczy.  globbersthemes joomla template